KONST / Litografier / Färglitografi 15792094
nr 1579 2094
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Signerad, numrerad 176/330. Färglitografi. Bladets mått: 40x46, oramat löst blad
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:33:43
18/11 15:59:28
20 nov